Úvod Novinky

Novinky

FORZA novým partnerom SZBe

  1. 8. 2018

Novým partnerom Slovenského zväzu bedmintonu sa na obdobie od 1.9.2018 do 31.12.2020 stala svetoznáma firma FORZA, ktorá tak po štyroch rokov prebrala štafetu od firmy Yonex.

Do slovenského bedmintonu vstúpi značka Forza, ktorá je na trhu už 28 rokov. Ako sa firma sama prezentuje, Forza ponúka kvalitné vybavenie za férové ceny vyrobené v Dánsku. Forza je vždy štýlová, vyzývajúca a súťaživá. 

Hlavným sídlom značky je Dánsko, no výroba sa rozšírila aj do Číny. V dnešných dňoch už má zmluvu s touto firmou podpísaných viac ako 40 krajín po celom svete. Úspech firma prikladá najmä faktu, že v radoch svojich zamestnancov majú najmä bývalých hráčov či trénerov, ktorí sa teda vedia veľmi dobre vcítiť do toho čo hráči potrebujú. 

V rámci Forzy na Slovensku budete môcť v prípade potreby písať na e-mailovú adresu jeka@jeka.sk . Internetový obchod nájdete na stránke www.badmintonforza.sk

Na záver by sa SZBe chcel firme Yonex poďakovať za jej korektnú spoluprácu, ktorá prebiehala počas uplynulých rokov. Ďakujeme.

 

Team FZ Forza na MČR 2015 v Karvinej

Mladý team FZ Forza slávil úspechy na MČR 2015 v bedmintone v Karvinej. Petr Koukal obhájil minuloročné prvé miesto. Zuzana Pavelková skončila na druhom mieste, keď se musela sklonit len pred umením Kristiny Gavnholt. Blahoželáme!

Dátum zverejnenia: 10.7.2015    Rubrika: Novinky